Hoş Geldiniz....
Zafer Lift MakineZafer Lift MakineZafer Lift Makine
(0236) 332 50 20
info@zaferlift.com
1923 Cadde No:13/1 Turgutlu/MANİSA

HAKKIMIZDA

Zafer Lift Makine San. ve Tic. Ltd.Şti. 2017 Manisa Turgutlu merkezli bir endüstriyel organizasyon olarak özellikle hidrolik kaldırma sistemleri sektöründe faaliyet göstermektedir. Dağıtımı ve satışı yapılan ürünler arasında Makaslı Yük Platformları, Araç Platformları, Hidrolik Yük Kaldırma Makineleri, engelli kaldırma platformları ve personel platformları gibi lift sistemlerinin yanı sıra Mobil Rampa ve menteşeli rampa gibi üst düzey teknolojik çözümler de yer almaktadır. Zafer Lift, sunduğu tüm endüstriyel ürünlerin yanında kurulum ve satış sonrası destek gibi hizmetlerle sürdürülebilir müşteri ilişkilerini hedef almaktadır.

Orta ölçekli sanayi işletmesi statüsünde olmasına karşın Zafer Lift kurulduğu ilk andan itibaren sürdürülen kalite ilkeleriyle hızlı bir şekilde tanınır hale gelmiştir. Firmamız tarafından benimsenen üstün hizmet anlayışı ve sürdürülebilir müşteri ilişkileri felsefesiyle bu güne dek elde ettiğimiz başarıların katlanması ve Zafer Lift’in Türkiye genelinde tanınır bir marka haline gelmesi hedeflenmektedir.

Tüm bu bilgiler ışığında Zafer Lift olarak tutku ile bağlı olduğumuz “Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalitedir” prensibi ile geleceğe daha güzel adımlar atacağımızı ve hizmet anlayışımızı sürdüreceğimizi içtenlikle söylüyoruz.

Misyon

Endüstri standartlarını daha yüksek seviyelere çıkarmak ve müşteri odaklı bir yaklaşımla sürdürülebilir iş anlayışına odaklanmak.

Vizyon

Kısa sürede yakaladığımız yüksek marka farkındalığı seviyesini arttırarak Türkiye genelinde bilinir bir marka adına sahip olmak.

İlke & Değerlerimiz

Müşteri Odaklılık
Gerek ürün ve hizmetlerimizle gerekse satış sonrası destek anlayışımızla müşteri odaklılık ilkemizi sürdürmeyi ve geliştirmeyi hedefliyoruz.

Sürdürülebilir Kalite İlkesi
Sürdürülebilir Kalite Anlayışı ile ürün ve hizmetlerimizin kalite standartlarını maksimum seviyede tutmayı amaçlıyoruz.

Yüksek Teknoloji Odaklılık
Yenilikçi teknolojileri iş süreçlerimizin tamamına entegre ediyor ve endüstri genelinde teknoloji kullanımı konusunda rekabetçilerimize örnek olmaya çalışıyoruz.

İnsan Kaynağı Odaklılık
İnsan kaynağı odaklılık ilkemiz kapsamında çalışanlarımıza en iyi olanakları sunuyor, onları şirketimizin bir parçası olarak hukuki, sosyal ve finansal açıdan güvence altına almaya özen gösteriyoruz.

 

Bize Ulaşın

  • 1. Organize Sanayi Bölgesi 1923 Cadde No:13/1 Turgutlu/MANİSA
  • 0236 332 50 20
  • info@zaferlift.com
    export@zaferlift.com

E-Katalog